Z biznesem mi do twarzy

Z biznesem mi do twarzy MAGDALENA WOSZCZYNA-BRONCHARD

Nasz PatronatZapraszamy na marcowe spotkanie z cyklu Z BIZNESEM MI DO TWARZY.

Mentorką, która podzieli się swoją wiedzą, będzie Magdalena Woszczyna-Bronchard, współwłaścicielka Bella Line Wellness Centrum.

Magdalena Woszczyna-Bronchard jest torunianką od najmłodszych lat lubiącą wszelkie aktywności ruchowe. Grała w piłkę ręczną, uprawiała narciarstwo i żeglarstwo. Nic więc dziwnego, że jako kierunek studiów wybrała AWF.
Od 1999 r. (wtedy jeszcze ze wspólnikiem, a obecnie mężem) prowadzi Studio Rekreacji dla Pań “Bella Line”. Rozwinęła sieć swoich klubów o 3 kolejne – dwa w Toruniu i jeden w Bydgoszczy, pod nazwą Bella Line Wellness Centrum.
Mimo wielu obowiązków znajduje czas i nadal prowadzi zajęcia fitness!

Data: 30 marca 2016 (środa)
Godzina i miejsce: 18.00, Hanza Cafe.

Cykl Z biznesem mi do twarzy to 12 spotkań, których bohaterkami – mentorkami są kobiety odnoszące sukces w biznesie – zarówno te, które prowadzą własną firmę, jak i te, które obejmują decyzyjne stanowiska w firmach innych osób. Celem spotkania jest motywacja kobiet do działania i pokazanie – na naszych, lokalnych przykładach – że w Toruniu i w województwie również można odnieść sukces i zrobić karierę. Bohaterki spotkań opowiedzą, jaką drogę musiały przejść, by znaleźć się w tym właśnie miejscu swojej kariery. Co im pomogło, jak planowały swoją karierę, gdzie odniosły sukces, gdzie porażkę? Jak połączyły życie zawodowe z życiem prywatnym?

Na spotkania zapraszamy kobiety, które:

* chcą posłuchać inspirujących opowieści innych osób
* chcą dokonać zmiany w swoim życiu
* szukają inspiracji do działania
* zostały mamami, kończą urlop macierzyński i zastanawiają się, co dalej
* chcą rozpocząć działalność i nie wiedzą, od czego zacząć, by odnieść sukces

Spotkania to także wyjątkowa okazja na pozyskanie nowych kontaktów – biznesowych i nie tylko!

Spotkania odbywają się w kawiarni Hanza Cafe przy ul. Piekary 28 w Toruniu. To wyjątkowe miejsce, które skupia wokół siebie osoby przedsiębiorcze, pełne pasji i energii. Spotykamy się w każdą ostatnią środę miesiąca.

WSTĘP WOLNY

Więcej informacji: http://positivemind.pl/z-biznesem-mi-do-twarzy