Z BIZNESEM MI DO TWARZY – LISTOPADOWE spotkanie z kobietami biznesu

z biznesem mi do twarzy“Z biznesem mi do twarzy” to spotkania na najwyższym poziomie. Spotkania, podczas których swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się kobiety zarządzające największymi firmami w Toruniu. Mają największe doświadczenie, niezaprzeczalne kwalifikacje i stanowią elitę miasta.

W listopadzie do grona ekspertek “Z biznesem mi do twarzy” dołączy Ewa Machowska-Górna, dyrektorka największej toruńskiej galerii handlowej Atrium Copernicus. 

Podczas spotkania opowie m.in. o tym, jakimi cechami charakteryzuje się dobry menadżer, jakich umiejętności wymaga praca na stanowisku decyzyjnym w tak dużej firmie i dlaczego wybrała pracę “na etacie” zamiast własnego biznesu.

Każde spotkanie “Z biznesem mi do twarzy” wieńczy panel networkingowy, który jest wyjątkową okazją na pozyskanie nowych kontaktów – biznesowych i nie tylko!

Spotkania odbywają się w kawiarni Hanza Cafe przy ul. Piekary 28 w Toruniu. To wyjątkowe miejsce, które skupia wokół siebie osoby przedsiębiorcze, pełne pasji i energii. Spotykamy się w każdą ostatnią środę miesiąca.

WSTĘP WOLNY

Więcej informacji: http://positivemind.pl/z-biznesem-mi-do-twarzy