Z Biznesem Mi Do Twarzy – Justyna Hoppe

Nasz PatronatZapraszamy na lipcowe, dwunaste spotkanie z cyklu Z BIZNESEM MI DO TWARZY.

Justyna Hoppe
Justyna Hoppe

Mentorką, która podzieli się swoją wiedzą, będzie JUSTYNA HOPPE – właścicielka Profit Brand, firmy szkoleniowo-doradczej. Trener-praktyk z 13 letnim doświadczeniem biznesowym i blisko 6 letnim doświadczeniem szkoleniowym. Pracowała w korporacjach, ale od wielu lat skupia się na własnej działalności. Jej teksty możecie znaleźć między innymi w magazynie Marketer+

Godzina i miejsce: 18.00, Hanza Cafe.

Cykl Z biznesem mi do twarzy to 12 spotkań, których bohaterkami – mentorkami są kobiety odnoszące sukces w biznesie – zarówno te, które prowadzą własną firmę, jak i te, które obejmują decyzyjne stanowiska w firmach innych osób. Celem spotkania jest motywacja kobiet do działania i pokazanie – na naszych, lokalnych przykładach – że w Toruniu i w województwie również można odnieść sukces i zrobić karierę. Bohaterki spotkań opowiedzą, jaką drogę musiały przejść, by znaleźć się w tym właśnie miejscu swojej kariery. Co im pomogło, jak planowały swoją karierę, gdzie odniosły sukces, gdzie porażkę? Jak połączyły życie zawodowe z życiem prywatnym?

Na spotkania zapraszam kobiety, które:

* chcą posłuchać inspirujących opowieści innych osób
* chcą dokonać zmiany w swoim życiu
* szukają inspiracji do działania
* zostały mamami, kończą urlop macierzyński i zastanawiają się, co dalej
* chcą rozpocząć działalność i nie wiedzą, od czego zacząć, by odnieść sukces

Spotkania to także wyjątkowa okazja na pozyskanie nowych kontaktów – biznesowych i nie tylko!

Spotkania odbywają się w kawiarni Hanza Cafe przy ul. Piekary 28 w Toruniu. To wyjątkowe miejsce, które skupia wokół siebie osoby przedsiębiorcze, pełne pasji i energii. Spotykamy się w każdą ostatnią środę miesiąca.

WSTĘP WOLNY

Więcej informacji: http://positivemind.pl/z-biznesem-mi-do-twarzy