Z Biznesem Mi Do Twarzy – Irmina Marcinkiewicz

Nasz Patronat

Irmina Marcinkiewicz

 

Zapraszam na czerwcowe – przedostatnie! – spotkanie z cyklu Z BIZNESEM MI DO TWARZY.

Mentorką, która podzieli się swoją wiedzą, będzie IRMINA MARCINKIEWICZ – właścicielka MSU Publishing, agencji realizującej kampanie marketingowe dla największych marek na całym świecie. Prowadzi zajęcia z zakresu copywritingu oraz psychologii marketingu na Wydziałe Filologicznym UMK. Wraz ze studentami filologii polskiej i Biurem Karier przygotowała i realizuje projekt „9 wcielen polonisty”, który uczy studentów przedsiębiorczości i motywuje do podejmowania decyzji zawodowych jeszcze w trakcie studiów.

Godzina i miejsce: 18.00, Hanza Cafe.

Cykl Z biznesem mi do twarzy to 12 spotkań, których bohaterkami – mentorkami są kobiety odnoszące sukces w biznesie – zarówno te, które prowadzą własną firmę, jak i te, które obejmują decyzyjne stanowiska w firmach innych osób. Celem spotkania jest motywacja kobiet do działania i pokazanie – na naszych, lokalnych przykładach – że w Toruniu i w województwie również można odnieść sukces i zrobić karierę. Bohaterki spotkań opowiedzą, jaką drogę musiały przejść, by znaleźć się w tym właśnie miejscu swojej kariery. Co im pomogło, jak planowały swoją karierę, gdzie odniosły sukces, gdzie porażkę? Jak połączyły życie zawodowe z życiem prywatnym?

Na spotkania zapraszam kobiety, które:

* chcą posłuchać inspirujących opowieści innych osób
* chcą dokonać zmiany w swoim życiu
* szukają inspiracji do działania
* zostały mamami, kończą urlop macierzyński i zastanawiają się, co dalej
* chcą rozpocząć działalność i nie wiedzą, od czego zacząć, by odnieść sukces

Spotkania to także wyjątkowa okazja na pozyskanie nowych kontaktów – biznesowych i nie tylko!

Spotkania odbywają się w kawiarni Hanza Cafe przy ul. Piekary 28 w Toruniu. To wyjątkowe miejsce, które skupia wokół siebie osoby przedsiębiorcze, pełne pasji i energii. Spotykamy się w każdą ostatnią środę miesiąca.

WSTĘP WOLNY

Więcej informacji: http://positivemind.pl/z-biznesem-mi-do-twarzy