Z Biznesem Mi Do Twarzy

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Z BIZNESEM MI DO TWARZY. Tym razem bohaterką, która opowie o swojej drodze kariery, będzie Monika Wiśniewska, Dyrektorka Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.
plakatok_01Cykl Z biznesem mi do twarzy to 12 spotkań, których bohaterkami – mentorkami są kobiety odnoszące sukces w biznesie – zarówno te, które prowadzą własną firmę, jak i te, które obejmują decyzyjne stanowiska w firmach innych osób. Celem spotkania jest motywacja kobiet do działania i pokazanie – na naszych, lokalnych przykładach – że w Toruniu i w województwie również można odnieść sukces i zrobić karierę. Bohaterki spotkań opowiedzą, jaką drogę musiały przejść, by znaleźć się w tym właśnie miejscu swojej kariery. Co im pomogło, jak planowały swoją karierę, gdzie odniosły sukces, gdzie porażkę? Jak połączyły życie zawodowe z życiem prywatnym?

Na spotkania zapraszamy chętnych, którzy :

* chcą posłuchać inspirujących opowieści innych osób
* chcą dokonać zmiany w swoim życiu
* szukają inspiracji do działania
* zostały mamami, kończą urlop macierzyński i zastanawiają się, co dalej
* chcą rozpocząć działalność i nie wiedzą, od czego zacząć, by odnieść sukces

Spotkania to także wyjątkowa okazja na pozyskanie nowych kontaktów – biznesowych i nie tylko!

Spotkania odbywają się w kawiarni Hanza Cafe przy ul. Piekary 28 w Toruniu. To wyjątkowe miejsce, które skupia wokół siebie osoby przedsiębiorcze, pełne pasji i energii.

WSTĘP WOLNY

Więcej informacji: http://positivemind.pl/z-biznesem-mi-do-twarzy

źródło: www.miastakobiet.pl
źródło: www.miastakobiet.pl

Monika Wiśniewska – ekspertka, która podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas najbliższego spotkania „Z biznesem mi do twarzy”, jest absolwentką Wydziału Fizyki UMK, w 1997 roku ukończyła studia magisterskie w specjalności optoelektronika i fizyka laserów. Po studiach była doktorantem w Instytucie Fizyki, prowadziła zajęcia dla studentów. W 2003 roku uzyskała tytuł doktora fizyki. Ukończyła też 4-semestralne Studium Pedagogiczne na UMK.

Uczestniczyła w licznych krajowych i międzynarodowych projektach badawczych (PAN Warszawa, Uniwersytet Gdański, University of Tennessee w USA, Hasylab Hamburg w Niemczech). W roku 2001 i w latach 2004-2005 odbyła dwa, blisko roczne staże w Belgii, podczas których prowadziła badania naukowe w Inter-University Institute for High Energies na Vrije University w Brukseli. W latach 2006-2008 przebywała w USA, gdzie w Oak Ridge National Laboratory (ośrodek należący do kompleksu amerykańskich laboratoriów naukowych) uczestniczyła w opracowaniu i badaniu nowych materiałów scyntylacyjnych do detekcji promieniowania gamma, rentgenowskiego i neutronowego. Łącznie spędziła w zagranicznych placówkach naukowych prawie 4 lata.

Data: 28 października 2015

Godzina: 18:00

Miejsce: Hanza Cafe, ul. Piekary 28

Tak było na ostatnim spotkaniu: