Aktualności Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny

Uczta teatralna i inne smakowitości

Już w najbliższy weekend pierwsza premiera Teatru Muzycznego w nowej siedzibie na Rynku Nowomiejskim 28.  Kolacja na cztery ręce to prawdziwa uczta teatralna dla miłośników inteligentnych komedii, poruszających z dozą dystansu ważkie kwestie dotyczące ludzkiej egzystencji.

Informacje o spektaklu TUTAJ

Bilety: TUTAJ 

Nieubłaganie zbliża się jesień, a jedną z najlepszych rozrywek na długie jesienne wieczory są seanse kinowe. Postanowiliśmy więc kontynuować cykl Na Dużym Ekranie, czyli Kino w Teatrze prezentując w wybrany czwartek miesiąca o godz. 19:00 najciekawsze musicale w historii kina. Najbliższy seans: 5 października, o godz. 19:00 w tymczasowej siedzibie Teatru – na Rynku Nowomiejskim 28. Swoją drogą będzie to niejako reaktywacja tego pięknego wnętrza jako kina – parę lat temu mieściło się tutaj Kino Tumult.  Film jak zwykle będzie niespodzianką i jak zwykle wstęp na seans jest bezpłatny.

Na początku października wracamy także z musicalem kieszonkowym Musicodrama. Muzyczna wojna pokoleń i starcie arii operowych z hitami muzyki rozrywkowej w wykonaniu matki i córki – Bożeny i Katarzyny Zawiślak-Dolny już 6 oraz 7 października o godz. 19:00.

Spektakle i seanse (Rynek Nowomiejski 28):

Kolacja na cztery ręce: 29 września (PREMIERA), g. 19:00; 30 września, g.19:00, 1 października, g. 18:00
Musicodrama: 6 oraz 7 października, g. 19:00
Na Dużym Ekranie, czyli Kino w Teatrze: 5 października, g. 19:00

Biuro Obsługi Widza i kasa czynna od pon. do pt. w godzinach 10:00 – 17:00 na ul. Kopernika 4 oraz na godzinę przed spektaklem na Rynku Nowomiejskim 28 (również w weekendy)

Rezerwacja biletów na spektakle tutaj.