Dwór Artusa

Toruńskie Spacery Fotograficzne – Kujawy i Pomorze w obiektywie – wystawa

Miłośnicy zdjęć skupieni w Stowarzyszeniu Toruńskie Spacery Fotograficzne wbrew swojej nazwie zwiedzają nie tylko zakątki Torunia, ale również województwa kujawsko – pomorskiego, portretując ciekawe, często zapomniane miejsca i zakamarki. Wystawa ma na celu zaprezentowanie tych miejsc w unikatowych kadrach, a tym samym odkrycie ich na nowo.

Na wystawie pokazane zostaną prace kilkudziesięciu członków Stowarzyszenia, zupełnie nowe, jak i pochodzące z bogatego dorobku przeszło 7 lat działalności, podczas których zapracowali na miano najaktywniejszej inicjatywy fotograficznej regionu. Oprócz fotografii rodzinnego Torunia, prezentowane będą m.in. zdjęcia wykonane w Bydgoszczy, Grudziądzu, Włocławku czy Inowrocławiu. Pojawią się też efekty plenerów pozamiejskich. Zobaczymy zarówno fotografię uliczną, jak i krajobrazy, zabytki i ujęcia przyrody. Ta wystawa to niepowtarzalna okazja, żeby dowiedzieć się lub przypomnieć sobie w jak pięknym regionie mieszkamy!

Wystawa jest wpisana w program tegorocznego Forte Artus Festivalu dofinansowanego przez projekt ‚Kujawsko-Pomorskie – rozwój poprzez kulturę 2017’ w ramach konkursu nr RPKP.04.04.00-IZ.00-04-088/17 dla Osi priorytetowej 4. Region przyjazny środowisku Działania 4.4. Ochrona i rozwój zasobów kultury Schemat: Imprezy kulturalne – edycja 2017, ogłoszonego przez Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego jako Instytucję Zarządzającą Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Data: 7 listopada 2017 (wtorek)

Godzina: 18:30

Miejsce: Centrum Kultury Dwór Artusa

Bilety: Wstęp wolny