Aktualności Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki Toruń

Queen Symfonicznie

20 listopada 2016 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE ponownie wystąpi w Toruniu! Blisko rok po doskonale przyjętym koncercie w Auli UMK, zespół zagra w Toruniu ponownie z programem wzbogaconym o dwa nowe utwory. Będzie to specjalny występ związany z 25 rocznicą śmierci Freddiego Mercury’ego. Koncert odbędzie się w Centrum Kulturalno-Kongresowym JORDANKI przy Al.Solidarności 1-3 – początek o godzinie 19:30.

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu orkiestry Alla Vienna i 20-osobowego chóru Vivid Singers już od ponad 4 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty – śpiewającego aktora – wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono m.in “Bicycle Race”, “Under Pressure” oraz wyjątkową kompozycję “Barcelona”, którą Freddie Mercury nagrał wraz z hiszpańską śpiewaczką operową Montserrat Caballe. W drugiej części gościnnie wystąpi również gitarzysta solowy Piotr Wieczorek. Oficjalne koncertowe video można zobaczyć tutaj: 

 

Data: 20 listopada 2016 (niedziela)
Miejsce: Centrum Kulturalno-Kongresowe JORDANKI
Godzina:  19:30

Bilety: w przedsprzedaży w cenie 99, 109, 119 i 129 zł dostępne w sieciach Ticketpro/Biletomat/Empik/Media Markt/Saturn, oraz w kasie CKK Jordanki.
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1235620-muzyka-zespolu-queen-symfonicznie-group.html