Michał Bajor

Michał Bajor w CKK Jordanki zaprezentuje „na bis” program oparty na ostatnim, dwupłytowym wydawnictwie pn. „Od Kofty… do Korcza”. Album ten ukazał się w 2017 r. i jest podsumowaniem kilkudziesięciu lat przygody aktora z piosenką.

    Na repertuar „Od Kofty… do Korcza” złożyły się najważniejsze utwory w muzycznym życiu wybitnego wokalisty – te, o których wydanie od lat proszą fani, i do których jednocześnie on sam ma szczególny sentyment. Nagrane i zaaranżowane na nowo, przefiltrowane przez jego dzisiejszą dojrzałość, wrażliwość oraz świadomość emocjonalną i interpretacyjną, mogą z powodzeniem stanowić rodzaj klamry dla artystycznej drogi Bajora.
    Dla sympatyków Michała Bajora ten zbiór utworów na „Od Kofty… do Korcza” jest niewątpliwie wymarzoną i niezastąpioną perłą w całej Jego dyskografii. Jak te utwory zabrzmią „na żywo” będzie się można po raz kolejny przekonać na Jordankach.
    Artyście akompaniować będzie kwartet instrumentalny (fortepian, gitara basowa, gitara, perkusja).

 

                                                                                  Data: 4 listopada 2018

                                                                                            Godzina: 18:00

                                                                                    Miejsce: CKK Jordanki
Bilety w cenach: 119 zł, 99 zł, 79 zł można nabywać: biletyna.pl, kupbilecik.pl i ebilet.pl oraz Kasa CKK Jordanki i Salony EMPIK