Aktualności Kujawsko-Pomorski Impresaryjny Teatr Muzyczny

Majówka z Teatrem Muzycznym!

Teatr Muzyczny nie zapomniał o swoich widzach również w Majówkę! Zapraszamy na spektakl Hemar. Marchewka – próba generalizacji oraz Machiavelli. Będzie barwnie, kolorowo, a przede wszystkim muzycznie!

 

Jako pierwszy na scenie Teatru Muzycznego pojawi się ponownie król intryg i wirtuoz podstępu, Machiavelli! Ten wyjątkowy spektakl to nie tylko doskonała gra aktorska, ale i prawdziwa uczta muzyczna. Muzykę skomponował niezapomniany Jerzy Wasowski, a jazz-rockowe aranżacje piosenek Jerzego Wasowskiego opracował Tomasz Lewandowski – kierownik muzyczny przedstawienia. Na sztukę w reżyserii Bartłomieja Wyszomirskiego zapraszamy 29 i 30 kwietnia o g. 19:00!

2 maja (g. 19:00) czeka nas kolejny niezwykły spektakl – Hemar. Marchewka – próba generalizacji. Historie inspirowane zapiskami Hemara, przeplatane piosenkami jego autorstwa, układają się w muzyczną opowieść o polityce i miłości. Wszystkie utwory nie tylko śpiewają, ale i wykonują instrumentalnie aktorzy Teatru Muzycznego!

 

Bilety na spektakle dostępne w teatralnym Biurze Obsługi Widza przy ul. Żeglarskiej 8 (512 982 813, bow@teatrmuzyczny.torun.pl) i na stronie internetowej.