Królowa powróciła, czyli koncert Moniki Urlik

Coroczny Artus Festival organizowany przez Centrum Kultury Dwór Artusa to idealna kompozycja wydarzeń, gdzie każdy znajdzie coś dobrego. W niedzielny wieczór w Sali Wielkiej wystąpiła Monika Urlik. Wokalistka swoje początki miała  w Szansie na Sukces jednakże większy rozgłos przyniósł jej udział w programie The Voice of Poland. Monika przyjechała z wyjątkowym koncertem ku czci Whitney Houston. 

Całe wydarzenie było wypełnione największymi przebojami Whitney takimi jak: My Love Is Your Love, How Will I Know czy I’m Every Woman. Dzięki Monice mogliśmy poznać też mniej znane piosenki tej wielkiej wokalistki. 

Przepiękna była interpretacja piosenek takich jak Run to You oraz magiczna na sam fortepian hit z filmu Bodyguard I Will Always Love You.

Wybitny wokal Moniki Urlik oraz atmosfera koncertu pokazała, że Whitney Houson żyje i wróciła na ten koncert. Momentami miałem dreszcze i łzy w oczach bo czułem, że występuje nie Monika, a właśnie Whitney. Czekam niecierpliwie na koncert z piosenkami Moniki.