www.wikipedia.pl

Koncert zaczarowany piosenkami- relacja z koncertu Justyny Steczkowskiej

 

W dniu 30 maja o godzinie 19 w toruńskim Dworze Artusa odbył się ostatni koncert Justyny Steczkowskiej w ramach trasy „Nie jestem tym kim byłam”.

Koncert cieszył się sporą frekwencją ze strony mieszkańców Torunia. Sala była pełna. Koncert obfitował w emocje. Począwszy od pierwszego utworu wykonanego przez Justynę Steczkowską, a była nią słynna „Dziewczyna szamana”. Wokalistka w każdym utworze przelewała w niego wiele emocji. Cały koncert trwał dwie i pół godziny. Podczas tego czasu widownia mogła usłyszeć utwory takie, jak: „Oko za oko”, „Wrogu mój”, „Terra” czy „ Leć”.

Koncert był podzielony na dwie części. W pierwszej z nich Justyna zaprezentowała w nim stare hity, a także mniej znane piosenki. W drugiej części wokalistka zaprezentowała utwory z nowej płyty “Anima”. Przez cały koncert każdy był zaczarowany piosenkami Justyny, która z wdziękiem prawdziwej Divy poruszała się po scenie, mając też bardzo dobry kontakt z publicznością. Wykonując piosenkę “Wracam do domu” dało się zauważyć u części publiczności łzy w oczach, utwór chwycił za serce każdego, kto był obecny w sali.

Warto dodać, że wokalistka przebierała się, aż sześć razy przez cały koncert. Za każdym razem kreacja wywoływała zachwyt.

Ostatni utwór to “Vocaliza” do filmu “IX Wrota” wykonanie powaliło na nogi każdą siedzącą osobę.

Owacje na stojąco nie ustępowały przez 15 minut. Na bis Justyna zaśpiewała następujące utwory “Karuzelę z Madonnami” oraz “Wracam do domu”.

Dwór Artusa zamienił się w piękny, zmieniający kolory pokój pełen wspaniałych emocji muzycznych. Pełno było radości, piękna, muzyki, wzruszeń i wspaniałego pięknego głosu!!

„Wyspa kultury” niezmiernie się cieszy, że mogła uczestniczyć w tym wydarzeniu.  Liczymy na to, że kolejne będą równie udane.

Serdecznie pozdrawiamy Panią Justynę Steczkowską i do zobaczenia 🙂

 

Współautorstwom relacji jest: Adam Binczak

Zdjęcia