„KOCHAM CIĘ, BROADWAY” Rewia Szlagierów Musicalowych

KONCEPCJA I REŻYSERIA : NICOLA PALLADINI

KIEROWNICTWO MUZYCZNE: KRZYSZTOF BRZEZIŃSKI

CHOREOGRAFIE: AGATA MEYER-LUTERS,

WYSTĘPUJĄ: SERENA OTTARDO,
NICOLA PALLADINI

ORKIESTRA W SKŁADZIE:
KRZYSZTOF BRZEZIŃSKI, WOJTEK KOSTRZEWA, ANDRZEJ JAWORSKI, PAWEŁ ZWIERZYŃSKI- PIÓRO

BALET W SKŁADZIE:
AGATA MEYER-LUTERS, KATARZYNA KOZIORZ, AGNIESZKA BEDNARZ

CHÓR W SKŁADZIE:
ADRIANNA BAŁUSZYŃSKA, JOANNA REZLER

Rewia „KOCHAM CIĘ, BROADWAY” nawiązuje do najlepszych tradycji widowisk musicalowych.

Nicola Palladini, przy udziale włoskiej aktorki musicalowej Sereny Ottardo, poprowadzi Widzów przez kilkadziesiąt znanych i cenionych utworów, z takich produkcji jak: „Dirty Dancing”, „Grease”, „Cabaret”, „Kiss Me Kate”, “The Blues Brothers”, „Jesus Christ Superstar”, czy „Chicago”.
Repertuar został starannie dobrany tak, by zawarły się w nim utwory, bez których nie wyobrażamy sobie współczesnego musicalu. Wystarczy wspomnieć, takie tytuły jak „Mamma Mia”,”Footloose”, czy „The Rocky Horror Show” aby jasnym stało się, że będzie to spotkanie z muzyką rozrywkową najwyższych lotów, jednocześnie wysmakowaną i wpadającą w ucho, przepięknie i bogato aranżowaną.

Widzowie usłyszą niezapomniane szlagiery „All that jazz”, „Money, Money” wzruszą się przy “Beauty and The Beast” i dadzą porwać do tańca przy kawałkach Abby.

Przypomną sobie „Respect” Arethy Franklin i zanucą w deszczu „Singin’ in The Rain”. Zatrzymają się się przy legendarnym już „I don’t know how to love him” i rozweselą przy „Everybody need somebody” i “Anyting Goes” Cole Portera.

Tłem dla Rewii będą unikatowe, specjalnie na tę okazję przygotowane wideoprojekcje, solistom będą towarzyszyć zespół wokalny oraz tancerze baletu i orkiestra .

RECENZJA REWII MUSICALOWEJ e-teatr.pl
http://www.e-teatr.pl/pl/artykuly/217554.html

Data: 3 lutego 2018

Godzina: 18:00

Miejsce: Centrum Kultury Dwór Artusa

Bilety: 65 zł/ 70 zł tutaj