Karolina Korwin Piotrowska – spotkanie autorskie

Bezkompromisowa dziennikarka, felietonista i pisarka Karolina Korwin Piotrowska będzie gościem Dworu Artusa podczas Toruńskiego Festiwalu Książki.

Autorka książek Bomba, czyli alfabet polskiego szołbiznesu, Ćwiartka raz i Krótka książka o miłości. Od 10 lat z sukcesem prowadzi w TVN Style program Magiel towarzyski, pisze felietony i jest komentatorem TVN24 BiS. W 2015 roku znalazła się na liście najbardziej wpływowych celebrytów tygodnika Wprost. Zajęła też 5 miejsce na liście 10 najbardziej wpływowych i opiniotwórczych polskich dziennikarek według Gazety Wyborczej.

Te życiowe doświadczenia i świat, w jakim się porusza to idealna baza pod lifestylową książkę, w której padają pytania typu: co mają ze sobą wspólnego królowa Wiktoria, Jackie Kennedy, księżna Diana i blogerki modowe? Czy retusz wyglądu i wizerunku to wynalazek współczesności? Czy skandal i zbrodnia mogą inspirować albo budować karierę? Czy celebryta to tylko obwoźny sklepik, nośnik reklam – czy może też sprzedawca ważnych idei? Jak polski show-biznes odnajduje się na światowej arenie? I czy słowo „celebryta” to obelga? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań zawarte są właśnie w Sławie

Data: 14 czerwca 2017

Godzina: 19:00

Miejsce: Sala Wielka Centrum Kultury Dwór Artusa

Wstęp wolny