Forte Artus Festival: spotkanie z Tomaszem Sianeckim

tomasz-sianeckiWszyscy doskonale wiedzą, że Tomasz Sianecki jest dziennikarzem, prezenterem radiowym i telewizyjnym, a także publicystą. Znany z programu Szkło kontaktowe, gdzie wraz z Grzegorzem Miecugowem stworzył zupełnie nowy styl komentowania polskiej rzeczywistości. Słuchacze z pewnością kojarzą jego głos z antenyProgramu Trzeciego Polskiego Radia i audycji Zapraszamy do Trójki. Jednak nie każdy zna pozazwodowe pasje Sianeckiego.

Na spotkaniu w ramach Forte Artus Festival prezenter opowie nie tylko o tajnikach współczesnego dziennikarstwa, ale także o tym, jak został aktorem w filmach Kapitał, czyli jak zrobić pieniądze w Polsce, V.I.P.czy Teraz albo nigdy! Dowiemy się również co wiąże go z książką Kontaktowi czyli szklarze bez kitu, co kryje się za ukutym przez niego stwierdzeniem biegam bo nie lubię i dlaczego po biegu bolą go… włosy.

Czego jeszcze możemy się spodziewać? Jakimi anegdotami uraczy publiczność warszawski redaktor w rozmowie z toruńskim dziennikarzem – Tomaszem Pasiutem? Tego nie wie nikt. Jedno jest pewne – będzie nieprzewidywalnie!

11 października, Niedziela, 18:00

Miejsce: Dwór Artusa Sala Wielka.

Wstęp wolny