Aktualności Dwór Artusa Toruń

Forte Artus Festival: Dorota Miśkiewicz feat. Kuba Badach – Narciarze

Zespół Narciarze to grupa przyjaciół, których łączy pasja muzykowania i miłość do nart. W okresie zimowym zbierają się, żeby razem pozjeżdżać i… pograć. Na ogół oba te procedery odbywają się we Włoszech, jednak od czasu do czasu można ich usłyszeć w Polsce! Dodajmy, że jest to rzadka okazja do posłuchania tej formacji, i być może jedyna, aby posłuchać Kubę Badacha grającego na basie!!!

O ile trudno oceniać umiejętności narciarskie tej grupy, o tyle nie ma wątpliwości – muzycznie to zespół nieprzeciętnych osobowości. Dorota Miśkiewicz – wybitna wokalistka, autorka i kompozytorka, znana ze swoich wielu płyt, a także słynnego duetu z Cesarią Evorą. Kuba Badach– niezwykle utalentowany muzycznie wokalista, producent, aranżer, kompozytor. Jego zespółPoluzjanci święci teraz triumfy. Marek Napiórkowski – wybitny wirtuoz gitary i kompozytor o wielkiej sile rażenia. Sebastian Frankiewicz – jeden z bardziej wszechstronnych perkusistów, potrafi odnaleźć się w różnych stylach.

Narciarze zagrają piosenki z repertuaru Doroty Miśkiewicz oraz kilka niespodzianek. Będzie energia radości, która towarzyszyć powinna zawsze zarówno muzyce, jak i narciarstwu.

Data: 6 listopada

Bilety: normalny 50 zł, ulgowy 45 zł

Miejsce: Dwór Artusa

kuba_badach_foto-kopia