Edyta Górniak w Bydgoszczy

 

Edyta Górniak, największa gwiazda polskiej estrady, w tym roku obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji zaplanowała wydanie nowej, długo oczekiwanej płyty oraz trasę koncertową „Love 2 Love”, pierwszą od 15 lat, na miarę światowych produkcji. Wydarzenie jakiego w tym kraju jeszcze nie było, przy każdym koncercie będzie pracować 150 osób. Artystka zaangażowała się w trasę na 110%, od kilku miesięcy trwają przygotowania, bierze lekcje tańca oraz śpiewu w Nowym Jorku aby być w świetnej formie. Trasa jest dopracowywana w każdym calu z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Edyta Górniak specjalnie na swoje koncerty zaopatrzyła się w mikrofon ze Stanów Zjednoczonych, taki sam jak używa Beyonce czy Celine Dion. Fani z pewnością mogą liczyć na spektakularne show, w którym wystąpią tancerze i muzycy z najwyższej półki. Pojawi się ogromna scena oraz multimedia sprowadzane z Niemiec, w tym 20 metrowy ekran. Ekipa techniczna będzie składać się z najlepszych dźwiękowców, operatorów, oświetleniowców oraz pirotechników. Nie bez powodu przedsięwzięcie przekracza budżet sięgający 4 milionów złotych. Organizatorzy na każdym z koncertów spodziewają się kilku, a nawet kilkunastu tysięcy widzów, którzy wypełnią największe hale w Polsce po brzegi.

08.08.2015 KIELCE KONCERT PLENEROWY EDYTY GORNIAK LOVE2LOWE AMFITEATR KADZIELNIA W KIELCACH
08.08.2015 KIELCE
KONCERT PLENEROWY EDYTY GORNIAK LOVE2LOWE
AMFITEATR KADZIELNIA W KIELCACH

W trakcie koncertu, który będzie trwał prawie 2 godziny możemy być pewni, że artystka wykona przeboje z okresu całej swojej kariery, m.in. „To nie ja”, „Dotyk”, „Jestem kobietą”, „Nie proszę o więcej” i „To nie tak jak myślisz”. Z pewnością nie może zabraknąć najnowszych przebojów takich jak „Your High”, „Glow On” czy „Oczyszczenie” z zapowiadanej płyty, która pojawi się już jesienią tego roku. Premierowy koncert został zaplanowany w Kielcach w Amfiteatrze Kadzielnia, 8 sierpnia 2015 roku.

Podczas koncertu w Bydgoszczy gośćmi specjalnymi będą MIECZYSŁAW SZCZEŚNIAK, GLACA z SWEET NOISE oraz (tylko na tym koncercie!!!) EWELINA LISOWSKA.

 

Czy jest ktoś, kto nie zna EDYTY GÓRNIAK, kto nie wychował się na jej muzyce?

Chyba nie!

Ostatnie bilety dostępne są jeszcze w sprzedaży!!!

 

Zapraszamy i mamy nadzieję, że Gwiazda zawita z koncertem także i do Torunia, tymczasem WSZYSCY chętni kupują bilety na koncert, wsiadają w samochody, autobusy i pociągi, i w niespełna godzinę później stoją przy wejściu do Hali Łuczniczki, przy ulicy Toruńskiej w Bydgoszczy.

22 październik 2015r.

Bydgoszcz, Hala Widowisko – Sportowo Łuczniczka

godz. 19.00

eg