Artus Festival – Marcelina

Marcelina to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, która już w listopadzie zawita do Torunia w ramach Artus Festival. Jest jedną z najbardziej uzdolnionych artystek młodego pokolenia, a jej koncerty to niesamowita dawka energii stanowiąca gwarancję niezapomnianego wieczoru. Kojarzona głownie z hitu „Karmelove”, na którym gościnnie zaśpiewał Piotr Rogucki. Utwór osiągnął ponad 17 milionów odtworzeń w serwisie You Tube.
W 2011 r. wydała debiutancki album studyjny „Marcelina”, który promowany był przez single „Tatku” oraz „Nie chcę już”. Nominowana była m.in. do Fryderyków, występowała na największych festiwalach muzycznych w Polsce, takich jak: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Coke Live, Off Camera oraz na Głównej Scenie Przystanku Woodstock. Pojawiła się na płycie „June”, obok takich artystów jak m.in. Katarzyna Nosowska, Aga Zaryan, Ania Dąbrowska czy Urszula Dudziak.
Pod koniec września 2018 r. ukaże się najnowszy album studyjny Marceliny. Typowa dla wokalistki forma piosenki i melodyjność utworów została wzbogacona elektronicznymi brzmieniami charakterystycznymi dla producenta płyty Kuby Karasia (The Dumplings). Płytę zapowiada singiel „Tańcz”

Data: 18 listopada 2018

Miejsce: Centrum Kultury Dwór Artusa

Godzina: 19:00 

Bilety: 25 zł / 30 zł tutaj